• Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry PlayStation3
  • Wersja językowa: angielska
  • Gatunek: sportowa
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Tryb multiplayer: tak
FIFA Street to najbardziej realistyczna gra w piłkę uliczną jaką kiedykolwiek tworzono. Nad grą pracuje zespół wielokrotnie nagradzanej kolekcji EA SPORTS FIFA i pozostała zainspirowana doświadczeniem graczy w piłkę uliczna z całego świata. Doświadcz niesamowitych wrażeń jakich dostarcza gra, gdzie wszystko od środowiska do muzyki oddaje cechy subkultury ulicznej piłki nożnej. Wyposażona w bezprecedensowy silnik gry z FIFY, FIFA Street gwarantuje rewolucyjny system Street Ball Control, cały arsenał zwodów i trików charakterystycznych dla stylu piłki ulicznej, które powodują, że pojedynki jeden na jeden są pełne pasji. Czy rozgrywasz jeden mecz za drugim bez chwili odpoczynku, tak jak grają w Amsterdamie, albo walczysz o ciągłe posiadanie piłki jak robią to gracze w Londynie, będziesz zachwycony realistycznym odwzorowaniem kontroli nad piłką i grywalnością niesłychaną dotąd w grach piłkarskich. Możesz grać wszędzie od parkingów i parków, do prestiżowych meczy 5 na 5 w turniejach Futsalu na ulicach największych miast. Graj w jednej drużynie z gwiazdami najpopularniejszych klubów piłkarskich na świecie lub przeciwko nim. Graj z prawdziwymi graczami w piłkę uliczną. Rozgrywaj mecze na ponad 35 boiskach rozrzuconych po całym świecie.

Najważniejsze atrybuty Pełna autentyczność — najszczególniej realistyczna gra w piłkę uliczną jaką kiedykolwiek wytwarzano oddaje sposób w jaki grają gracze na całym świecie. Wszystko od środowiska do muzyki oddaje właściwości subkultury ulicznej piłki nożnej.

Street Ball Control — Doświadcz niezrównanej dotąd kontroli nad piłką. System Street Ball Control oddaje możliwości, kreatywność i styl piłki ulicznej . Podejmij wyzwanie wiążące się z pokonaniem i zawstydzeniem przeciwników w pojedynkach 1 na 1, używając nowych możliwości dryblingu oraz całego arsenału trików.

Drybling w miejscu — Pokonaj przeciwników w pojedynkach 1 na 1! Stojąc w miejscu, manewruj piłką w przód, w tył i z boku na bok żeby zmusić przeciwnika do wykonania pierwszego ruchu, a następnie kontratakuj I pokonaj go zwodem.

Drybling uliczny — Rozwinięcie systemu starannego Dryblingu z FIFY 12, Drybling uliczny pozwala na pokonanie przeciwnika w każdym momencie, pozwala zgrabnie wyminąć obrońców i zająć lepsza pozycję do strzału. Wykorzystuj bliski drybling w śladowych przestrzeniach, pod naciskiem I podczas obrony.

Całkiem nowe triki — Ponad 50 całkiem nowych, niesamowicie wyglądających trików żeby pokonać przeciwników.

Walka w powietrzu — Podnieś piłkę w powietrze i pokaz co potrafić. Zaskocz umiejętnościami żonglerki, zaskocz przeciwnika przejściem albo strzałem, lub użyj jednego z trików by zostawić obrońcę za sobą.

World Tour— Połączony, społeczny tryb gry, który pozwala ci się przenieść w świat gry, zbudować własny zespół złożony z gwiazd piłki ulicznej i rozwijać umiejętności aby stać się najlepszą drużyną na świecie. Konkuruj w 16 rozmaitych turniejach i wypełnij 20 różnorodnych wyzwań żeby przejść od rozgrywek lokalnych do krajowych, potem europejskich aby w końcu osiągnąć poziom światowy. Zdobądź ponad 100 najróżniejszych fasonów i trików żeby twój zawodnik mógł konkurować z innymi swoja klasą i umiejętnościami. Dodatkowo odblokuj 225 przedmiotów dla twojej drużyny: stroje drużyny, ubrania, buty, świeże boiska i zespoły.

Turnieje — Rywalizuj w 16 najróżniejszych turniejach. Graj w sieci, przeciw innym drużynom produkowanym przez innych graczy w FIFA Street — wszystkie grające według własnego stylu i ustawień. Graj nie tylko przeciwko drużynom innych graczy – ale także przeciw nim samym, w meczach 1 na 1 w sieci. Wyniki wszystkich turniejów są odnotowywane na tablicy wyników abyś mógł je porównywać ze swoimi przyjaciółmi.

Uliczne wyzwania — Wypełnij 20 ulicznych wyzwań abyś mógł dołączyć do swojej drużyny innych graczy — ulicznych zawodników z prawdziwych turniejów albo gwiazdy z twoich ulubionych klubów. Graj z lub przeciw drużynom złożonym od 1 do 4 graczy z rożnymi zasadami gry włączając Zasady Panna (zdobywasz gol strzelając bramkę pomiędzy nogami przeciwnika), Rozrywkowe Punkty (wygrywa ten kto porwie tłum) i Ostatni na Boisku (punktujesz, tracisz zawodnika z drużyny wygrywa ten, który pierwszy straci wszystkich zawodników). Każde wyzwanie ma swoja własna tablice wyników gdzie mozesz porównac swój najkorzystniejszy wynik albo czas z przyjaciółmi.

Królowie ulicy — Od parkingów i parków do siłowni i boisk na dachach, FIFA Street oferuje różnorodne lokacje, miedzy innymi tak kultowe miejsca jak Rio de Janeiro, Londyn, Amsterdam i Nowy Jork.

Dowolność ustawień — Możliwości ustawień meczu pozwalają oddać unikatowy styl rozgrywania spotkań w przeróżnych częściach świata, liczbę graczy i rodzajów meczu. Podejmij wyzwanie bitwy na triki lub meczu panny w Amsterdamie, spotkania w stylu futsalu bez dobijania piłki o ściany w Hiszpanii lub ostrego meczu 5 na 5 w obfitej Brytanii.

Silnik gry z FIFA — FIFA Street bazuje na najlepszych mechanizmach z renomowanego przez krytyków silnika gry FIFA, włączając Silnik Zderzeń, dokładny Drybling, Personality+ i sporo więcej.

Licencjonowana zawartość — W grze odszukasz gwiazdy Manchesteru United, Barcelony, Realu Madrid i wielu innych klubów z całego świata. Graj Messim, Rooneyem, Kaką i twoimi ulubionymi zawodnikami zaopatrzonymi w autentyczne stroje treningowe i meczowe.

Gwiazdy — Graj prawdziwymi gwiazdami piłki ulicznej przeciwko innym mistrzom ulicznym, którzy biorą udział w prawdziwych turniejach.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry PlayStation3